Wirtualne Biuro

wbiuroWirtualne Biuro to rozwiązanie nowoczesne, wygodne i nie drogie. Umożliwiamy Użytkownikom znaczną redukcję kosztów związanych z wynajmem lokalu i zatrudnieniem pracowników biurowych. Oferta wirtualnego biura zwykle zawiera udostępnienie adresu na potrzeby rejestracji firmy oraz do celów korespondencyjnych, obsługę sekretarską, wynajem pomieszczeń i wyposażenia oraz wszelkiego typu doradztwo – innymi słowami - kompleksową obsługę biura. Co ważne, wirtualne biura starają się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów i dopasowują swoją ofertę do ich indywidualnych potrzeb. Koszty wynajmu wirtualnego biura są znacznie niższe, a przedsiębiorca ma do dyspozycji pełną infrastrukturę biurową. Wynajem e-biura opiera się na elastycznym abonamencie, który można przedłużać z miesiąca na miesiąc. Mniej wydatków i formalności oznacza dla przedsiębiorcy mniej stresu.

Wirtualne biuro to rozwiązanie dla ludzi pragnących rozpocząć działalność przy minimalnych kosztach lub obniżyć koszty istniejące.

Pakiet 1

50zł/mies
 
wynajem adresu pod siedzibę firmy
wynajmowanie sal z 30%rabatem

Pakiet 2

75zł/mies
 
wynajem adresu pod siedzibę firmy
odbiór i przesyłanie korespondencji
wynajmowanie sal z 30% rabatem

Pakiet 3

100zł/mies
 
wynajem adresu pod siedzibę firmy
odbiór i przesyłanie korespondencji
odbiór i obsługa skrzynki mailowej
przechowywanie dokumentów
wynajmowanie sal z 30% rabatem
wsparcie doradcze w różnych dziedzinach
skrytka pocztowa
prywatna zamykana szafka w siedzibie
skanowanie korespondencji
cykliczne przesyłanie korespondencji pod wskazany Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.